Hra o zájezd
k moři

Letecký zájezd pro tři osoby do hotelu Tropicana v bulharském letovisku Primorsko

Kam pojedete?

Už jste byli u moře? Jako správní piráti? Pro účastníky festivalu Den pirátů jsme připravili hru o letecký zájezd do bulharského letoviska Primorsko. Hotel Tropicana leží v krásném prostředí přímo na pláži. K moři to budete mít jen pár kroků a cestou budete procházet přes písečné duny. Na pláži je bohatá nabídka vodních sportů, občerstvení i plážových masáží. Není to daleko ani do centra Primorska – zhruba deset minut volné chůze.

Hotel Tropicana

Hotel s halou a vstupní recepcí je vybaven, restaurací, barem a venkovním bazénem s vířivkou a lehátky. Pokoje mají balkón, klimatizaci, vlastní sociální zařízení, televizi, WIFI, ledničku a rychlovarnou konvici.

Stravování

V ceně pobytu je snídaně podávaná formou švédských stolů.

Jak budete hrát

Každá osoba, která si zakoupí vstupenku na festival Den pirátů v předprodeji v Rodinném parku Robinson, nebo ve Vinotéce Song, dostane zdarma soutěžní lístek (dále jen los). Ten si pečlivě uschová a 19. srpna 2017 ho přinese na festival. Los musí být řádně vyplněný uvedením jména a příjmení, místa bydliště a emailové adresy. Na festivalu vyplněné losy vhodíte do společného osudí, z něhož bude v průběhu dne šťastný výherce vylosován.

Pro návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenky v předprodeji v síti Ticketlive nebo přímo na místě, budou losy připraveny k vyzvednutí u vstupu na festival.

Svou šanci na výhru můžete násobit, pokud v období od 16.5. do 18.8.2017 navštívíte Rodinný park Robinson, kde ke každé zakoupené vstupence do parku obdržíte další los.

A máme pro Vás připraveno ještě něco navíc. Sledujte pravidelně náš Facebook a tam se vždy předem dozvíte, kdy budou tzv. Šťastné dny, při kterých můžete získat další losy navíc.

Čím více losů Vaše rodina získá, tím větší šanci na výhru budete mít.