Program

Vystoupení

19:00

Adam Mišík

Hlavní stage

Adam Mišík je zpěvák, kytarista a herec. Věnuje se i tanci, účinkoval jako imitátor Michaela Jacksona. V roce 2013 se vydal na sólovou dráhu, debutoval albem Parfém. Stal se objevem roku v anketě Český slavík, Hudební ceny Óčka a Evropy 2. Za zmínku stojí i jeho herecké role v Krásce v nesnázích nebo role raubíře v komedii Taková normální rodinka. Je mladším synem hudební legendy Vladimíra Mišíka.

13:00

Kouzelná školka s Michalem Nesvadbou

Hlavní stage

Herec a mim Michal Nesvadba baví své malé i velké diváky už přes třicet let. Momentálně je nejpopulárnějším umělcem hrajícím pro děti a autorem nejsledovanějšího dětského pořadu Kouzelná školka. Jeho představení jsou vždy plná legrace, soutěží, loutek, hezkých písniček, ale i poučení a originálních dárků ze samolepící pásky.

17:00

Ať žijí duchové

Hlavní stage

Hajný je lesa pán, Pramen zdraví z Posázaví či Šupy dupy dup. Kdo by neznal písničky z dnes již legendární hudební komedie o setkání vesnických dětí s duchy ze starého hradu. Přijede i Leontýnka, rytíř Brtník z Brtníku či sympatická strašidla. Směs písniček z nově vzniklého muzikálu Ať žijí duchové si každý rád poslechne znovu.

11:00

Pískomil se vrací vol. 1

Hlavní stage

Pískomil se vrací je netradiční název skupiny, která má kořeny v seskupení Kašpárek v rohlíku. Muzikanti hrají rokenrol pro děti, tzv. holk´n kluk´n roll, což je nový hudební styl pro malé i velké. A kdo se nebojí, může řádit s Pískomilem přímo na jevišti. Písničky mají velmi vtipné a originální texty a kapela to s dětským publikem skvěle umí. Děti se naučí i jeden originální tanec a také zjistí, jak správně fandit nejlepšímu kamarádovi, či jak se skáče do kaluží.

12:00

Pískomil se vrací vol. 2

stage 2

Nestačily Vám peprné Pískomilí písničky či skvělé barevné kostýmy holek a kluků na jevišti? Tak utíkejte na malé pódium, kde bude Pískomil pokračovat – zase trochu v jiném stylu

15:00

Zpíváme a tančíme s Míšou Růžičkovou

Hlavní stage

Interaktivní zábavná show Míši Růžičkové je plná tanečních písniček a soutěží. Děti se nejdříve rozhýbou, zacvičí si, a poté se naučí zpívat písničku, změří své síly, dovednost, rychlost, ale hlavně se pobaví. Každé dítě je aktivně zapojeno do programu, a tak se nikdo nenudí. A kdo z rodičů se nestydí, může si zatančit také.

18:00

Richard Nedvěd

Hlavní stage

Propojení kouzel, zábavy a gagů – to vše nám předvede profesionální kouzelník Richard Nedvěd, účastník soutěže Československo má talent. Tato opravdová originální podívaná je vhodná pro děti i dospělé. Publikum je také častým spoluúčinkujícím Richardových legrácek. Vše se odehrává přímo před očima diváků.

17:30

Himbeere Brombeere

Stage 2

Již dvanáct let přináší tento orchestr z Přibyslavi svébytné interpretace jazzových standardů i vlastních kompozic v neobvyklém nástrojovém obsazení. Základní puls udává rytmická sekce tvořená bicími, kytarou a baskytarou, početné smyčce pak dokreslují melodické linky dechové sekce. Energií nabité skladby hrají mladí muzikanti, a určitě stojí za poslech.

16:00

Embolly

Stage 2

Třebíčská blues-soulová skupina hraje největší známé i méně známé hity od 60. let až po současnost, vše ve vlastním aranžmá, na němž se podílí všichni muzikanti. Skladby Amy Winehouse či Arethy Franclin zpívají dvě výborné vokalistky. To vše s výraznou dechovou sekcí.

14:00

The Shots

Stage 2

Mladá jihlavská kapela hrající swing, jazz a rock&roll bejby! Repertoár tvoří staré pecky ze zaprášených vinylů, i moderní songy. The Shots hrají v devítičlenný sestavě, kde vedle bicích, basy, kytary, kláves a zpěvu uslyšíte i jedno mosazné dřevo a tři žestě

10:00

Divadlo Pinder

stage 2

Bavíme a učíme, to je krédo Milana Fugase Pindera a jeho kolegyně Aleny Veliké. Klaun Fugíno a Ája Vám zahrají divadlo, zazpívají a možná prozradí i některé kouzelnické triky. Vystoupení je plné humoru, kouzel, klauniád a překvapení.

CELODENNÍ PROGRAM

Ten si musíte opravdu užít. Celý den se o Vás budou starat naši piráti. Zavedou Vás na nejrůznější atrakce, abyste si vyzkoušeli svoji nebojácnost a ověřili vlastní síly. Lanovka přes řeku Jihlavu, střelba z luku, lezení na horolezeckou stěnu, jízda na skluzavce a překážková dráha. Přijedou i šermíři se svým programem a všechno si s nimi sami vyzkoušíte. Doprovázet Vás bude Dinosaurus Valík. Prostě spousta zábavy.

Dinosaurus Valík

Čtyřmetrové mládě dinosaura váží 30 kilo a na výšku má dva a půl metru. Otáčí krkem, vrtí ocasem a vydává různé zvuky. Má rád lidi, a hlavně děti, protože si rád hraje. Možná jste ho viděli na jihlavském náměstí nebo také v Robinsonu. Na piráty se přijde určitě podívat taky.

Wipe out Zametač

Soutěžní atrakce pro 6 hráčů (děti i dospělí), kdy se dokola otáčí rameno, před kterým je potřeba uniknout výskokem a dopadem zpátky na stupínek. Rychlost otáčení zrádného ramene se postupně zvyšuje, až na dopadlišti nezůstane ani jeden soutěžící.

Nafukovací skluzavka

Děti milují horskou dráhu a ještě více návštěvy zábavních parků. Díky této nafukovací skluzavce můžete mít na Vaši akci zážitek, jako z toho nejlepšího zábavního centra.

Obří bungee trampolína 4 v 1

Je určena pro děti i dospělé a její kapacita jsou čtyři skokani zároveň. Jsou usazeni do sedáku, který je lany spojen s konstrukcí bungee trampolíny. Nejlepší skokani mohou provést až tři salta zároveň. Atrakce je naprosto bezpečná.

Pirátská loď

Jedná se o tak zvanou polykací nafukovací atrakci v tématu pirátské lodě. Na zádi děti vlezou do lodě a záď se za nimi zavře. Děti buď počkají, až se znovu otevře, nebo se sklouznou po skluzavce, která je z druhé strany atrakce.

Sundej živého piráta

Představíme našeho piráta, pirátku, zhodnotíme jeho hříchy a zatrest pošleme na padací most. Pak už bude na vás, jak dlouho zůstane v suchu. Pokud trefíte terč pískovým pytlíkem, pirát se propadne a letí přímo do vody. Účast na padacím mostě za vykoupení svých hříchů přislíbili i další známé tváře.

Šermířská skupina Vivamus

Jihlavská skupina historického šermu Vivamus byla založena v roce 1989 a stala se volným sdružením zájemců o šerm a historii. Od zrodu své činnosti se zaměřuje na období 1.pol.17.stol., do kterého také spadá děj většiny předváděných pořadů. Ve scénicky pojatém boji se inspiruje šermířskými školami starých mistrů.

Šermířská skupina Ballestra

"Myšlení činí z rvačky šerm a z šermu umění," to je krédo šermířů ze skupiny historického šermu Ballestra. Kdo bude mít zájem, může shlédnout několik vystoupení nebo se přihlásit na hodiny šermu.

Hrnčířský kruh a keramika Mirky Bílkové

Atmosféru a krásu okolí paní Bílková vnáší do svých keramických výrobků. Prohlédněte si její výrobky a sami si vyzkoušejte výrobu keramiky. Nechejte se unést fantazií do říše vodníků, duchů a čarodějnic. Můžete pak ozdobit svůj dům a zahrádku příběhy, které s sebou keramické figurky nesou.

Horolezecká stěna

Naše horolezecká stěna je spíše pro menší děti, měří totiž jenom tři metry. I tak si na ní užijete spoustu zábavy.

Lanový most

Stejně jako piráti se museli dostat na přepadenou loď nad vodou po lanech, tak naši malí piráti přejdou po provazech řeku Jihlavu a zpět pofrčí na lanovce zavěšené na laně přímo nad řekou.

Na bedýnkách až do oblak

Umíte držet rovnováhu? Možná na jedné, dvou nebo třech bedýnkách to jde, ale pak je to už nebezpečné. Co takhle si obléct horolezecké popruhy, nechat se jistit profíky a zkusit vylézt po bedýnkách až do oblak.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Nafukovací bazény s barevnými míčky

Stříkání vodou na terč

Malování na obličej, dětské tetování

Škola angličtiny pro nejmenší

Hračkolna

Střelba z kuše a lukostřelba

Jízda na lodičkách po řece Jihlavě

Hrajeme si s 24MTB